Bērnu fitnesa centri

Mūsu solījums Mīlēt un rūpēties par visiem bērniem, caur vērtīgām spēlēm un nodarbēmUzzināt vairāk

Radīt mirkļus, kuriem ir nozīme!

My Gym radās no mūsu vēlmes mācīt bērnus jautrā, fiziski saistošā vidē. Mēs priecājamies redzēt bērnu mirdzošās acis, paveicot jaunas lietas. Sākot ar pirmajiem soļiem līdz akrobātikai uz mīkstajiem paklājiem. Vecāku sajūsma par sava bērna sasniegumiem ir mūsu lielākais gandarījums!

Mēs jau no paša sākuma zinājām, ka ar jautrām un aizraujošām aktivitātēm mēs varam paveikt lielas lietas! Mūsu mērķis ir radīt vidi, kurā bērni jūtas mīlēti un atbalstīti, lai viņu pašapziņa un pārliecība varētu uzplaukt. Tagad, pēc 36 gadiem mēs ar lepnumu varam teikt, ka visi bērni, neatkarībā no spējām var gūt panākumus un uzplaukt My Gym.

Vairāk nekā 700 vietās visā pasaulē ir realizēts sapnis par aktīviem, priecīgiem bērniem, kas izaug par laimīgiem un pārliecinātiem pieaugušajiem. Mēs lolojam katru My Gym apmeklētāju, un esam pateicīgi, ka esat daļa no mūsu ģimenes.

Meet the Owners, Cory and Monique

In 1989, Monique and Cory bought the original My Gym located in Van Nuys, CA and, over the next 29 years, have had a blast! There is no better place to create moments that matter than in a My Gym; and, very early into my career with My Gym, we realized that its magic should be available for every family to enjoy.
 
We started our franchising adventure in the early ‘90s and have been growing bigger and better ever since. Almost unbelievably, today there are over 600 My Gym Children’s Fitness Centers in over 30 countries. The My Gym curriculum is taught in another estimated 2,000 off-My Gym locations, and there are over 4,000 My Gym-trained teachers working (or better said… playing) in the world today.

Darbs, kas sagādā prieku? Jā!

Mēs mīlam mācīt bērnus, un mēs gūstam gandarījumu to darot!

My Gym ierindojas kā #1 bērnu aktivitāšu programmu reitingos visā pasaulē. Un mūsu lieliskie un jautrie treneri ir šī nopelna galvenais iemesls. Mēs meklējam trenerus, kuri prot cītīgi strādāt, vienlaicīgi jautri pavadīt laiku! My Gym ir starptautiska korporācija ar vairāk nekā 600 bērnu nodarbību zālēm, vairāk nekā 30 valstīs. Šī ir lieliska iespēja uzsākt darba gaitas uzņēmumā, kur jūs varat strādāt ar izaugsmes iespējām. Mēs meklējam arī cilvēkus, kuri vēlas strādāt pilnu/nepilnu slodzi, un būtu gatavi iejusties draudzīgā un nepiespiestā atmosfērā.

Izklausās labi?

Ja esat ieinteresēts pievienoties mūsu komandai, sūtiet savu CV jau šodien!

Smugglers Notch My Gym Foundation
Statement of Inclusivity Blog Partneri Karjera Sazinieties ar mums Lapas karte Privātuma politika Lietošanas noteikumi MyGym.com
Autortiesības 2023 My Gym Enterprises. Visas tiesības aizsargātas.

Nomainīt atrašanās vietu  
My Gym uses cookies to enhance your experience. We use these for personalization, advertising and analytics purposes. By continuing to use our site, you agree to our use of cookies.