My Gym fonds

Sarūpējiet īpašu dāvanu, īpašam bērnam Mainiet viņu dzīvi. Mainiet viņu pasauli. Uzzināt kā

Katram bērnam ir nozīme

My Gym Foundation (MGF) ir My Gym Children's Fitness Center bezpeļņas organizācija.

MGF sniedz tik ļoti nepieciešamo aprīkojumu un dāvanas bērniem, ar fiziskiem un kognitīviem traucējumiem, un tiem, kas cieš no progresējošām slimībām. Dāvanas variē sākot ar specializētām sensoru iekārtām un rehabilitācijas terapijām, līdz pat personalizētiem paklājiem un speciāli izstrādātiem sēdeklīšiem, kas ļauj bērnam sēdēt pie galda. Šīs nenovērtējami svarīgās ierīces, šo drosmīgo bērnu dzīvē, ienesīs kaut nedaudz komforta un prieka. MGF mērķis ir palīdzēt un uzlabot dzīves kvalitāti pēc iespējas vairāk bērniem. Paldies, ka palīdzat padarīt katra bērna smaidu mazliet gaišāku.

Mēs katru dienu cenšamies uzlabot dzīves kvalitāti pēc iespējas lielākam bērnu skaitam. Paldies, ka palīdzējāt padarīt katra bērna smaidu mazliet gaišāku.

Ziedo jau šodien Uzzināt vairāk
My Gym Foundation
Statement of Inclusivity Blog Partneri Karjera Sazinieties ar mums Lapas karte Privātuma politika Lietošanas noteikumi MyGym.com
Autortiesības 2023 My Gym Enterprises. Visas tiesības aizsargātas.

Nomainīt atrašanās vietu  
My Gym uses cookies to enhance your experience. We use these for personalization, advertising and analytics purposes. By continuing to use our site, you agree to our use of cookies.