Bērnu fitnesa centri

Mūsu solījums Mīlēt un rūpēties par visiem bērniem, caur vērtīgām spēlēm un nodarbēmUzzināt vairāk

Radīt mirkļus, kuriem ir nozīme!

My Gym radās no mūsu vēlmes mācīt bērnus jautrā, fiziski saistošā vidē. Mēs priecājamies redzēt bērnu mirdzošās acis, paveicot jaunas lietas. Sākot ar pirmajiem soļiem līdz akrobātikai uz mīkstajiem paklājiem. Vecāku sajūsma par sava bērna sasniegumiem ir mūsu lielākais gandarījums!

Mēs jau no paša sākuma zinājām, ka ar jautrām un aizraujošām aktivitātēm mēs varam paveikt lielas lietas! Mūsu mērķis ir radīt vidi, kurā bērni jūtas mīlēti un atbalstīti, lai viņu pašapziņa un pārliecība varētu uzplaukt. Tagad, pēc 36 gadiem mēs ar lepnumu varam teikt, ka visi bērni, neatkarībā no spējām var gūt panākumus un uzplaukt My Gym.

Vairāk nekā 700 vietās visā pasaulē ir realizēts sapnis par aktīviem, priecīgiem bērniem, kas izaug par laimīgiem un pārliecinātiem pieaugušajiem. Mēs lolojam katru My Gym apmeklētāju, un esam pateicīgi, ka esat daļa no mūsu ģimenes.

Darbs, kas sagādā prieku? Jā!

Mēs mīlam mācīt bērnus, un mēs gūstam gandarījumu to darot!

My Gym ierindojas kā #1 bērnu aktivitāšu programmu reitingos visā pasaulē. Un mūsu lieliskie un jautrie treneri ir šī nopelna galvenais iemesls. Mēs meklējam trenerus, kuri prot cītīgi strādāt, vienlaicīgi jautri pavadīt laiku! My Gym ir starptautiska korporācija ar vairāk nekā 600 bērnu nodarbību zālēm, vairāk nekā 30 valstīs. Šī ir lieliska iespēja uzsākt darba gaitas uzņēmumā, kur jūs varat strādāt ar izaugsmes iespējām. Mēs meklējam arī cilvēkus, kuri vēlas strādāt pilnu/nepilnu slodzi, un būtu gatavi iejusties draudzīgā un nepiespiestā atmosfērā.

Izklausās labi?

Ja esat ieinteresēts pievienoties mūsu komandai, sūtiet savu CV jau šodien!

My Gym Foundation
Statement of Inclusivity Blog Partneri Karjera Sazinieties ar mums Lapas karte Privātuma politika Lietošanas noteikumi MyGym.com
Autortiesības 2023 My Gym Enterprises. Visas tiesības aizsargātas.

Nomainīt atrašanās vietu  
My Gym uses cookies to enhance your experience. We use these for personalization, advertising and analytics purposes. By continuing to use our site, you agree to our use of cookies.